Nieuws:

Podcast ONL:
KvK jaagt ondernemers op hoge kosten: 'pas je spelregels aan'

Rechtzaak kvk

Rob Veneboer, voorzitter van de Vereniging voor zakelijke B2B informatie (VVZBI) was op 17 februari te gast in de podcast van ONL voor ondernemers.

‘Vanaf volgend jaar moeten ondernemers twee keer zoveel betalen voor de bedrijfsinformatie van de Kamer van Koophandel. Daarnaast zal ook niet alle informatie meer toegankelijk zijn’, vertelt Veneboer. Altares Dun & Bradstree, CreditDevice, Creditsafe, Company.info, Graydon, en de Vereniging voor zakelijke B2B wil dit aan banden leggen. ‘Wij betalen al jaren miljoenen aan de Kamer van Koophandel en we willen ook voor de bedrijfsinformatie blijven betalen. Maar dan moet deze informatie wel volledig toegankelijk blijven, besluit Veneboer.
Meer informatie VVZBI

Meer informatie VVZBI

De Vereniging voor zakelijke B2B informatie is opgericht door vijf toonaangevende aanbieders van bedrijfsinformatie: Altares Dun & Bradstreet, CreditDevice, Creditsafe, Company.info en Graydon.

Logo
Wij waarborgen de kwaliteit van de sector

Vestigingsadres