Petitie implementatiewet open data richtlijn

De VVZBI heeft samen met Open State Foundation, Transparency International, VCMB, SOMO, Tax Justice Nederland en Stichting MKB Financiering een petitie ingediend over de implementatiewet open data richtlijn bij de Raad van State. De VVZBI heeft eerder, tijdens de internetconsultatie van het wetsvoorstel, ook al haar ziens-wijze ingediend, maar het betreffende artikel 2 lid 1 sub h Who was destijds nog géén onderdeel van het wetsvoorstel. Het is pas op het allerlaatste moment door het kabinet aan het conceptwetsvoorstel toegevoegd zonder stakeholders daarbij te betrekken.

Bekijk de volledige petitie hier

Contact

Vereniging voor zakelijke B2B informatie
www.vvzbi.nl
pers@vvzbi.nl

Voor vragen naar aanleiding van dit persbericht, kunt u contact opnemen met:

Vincent de Pooter
Vincent.de.pooter@company.info
06 28258319

Meer informatie VVZBI

Meer informatie VVZBI

De Vereniging voor zakelijke B2B informatie is opgericht door vijf toonaangevende aanbieders van bedrijfsinformatie: Altares Dun & Bradstreet, CreditDevice, Creditsafe, Company.info en Graydon.

Logo
Wij waarborgen de kwaliteit van de sector

Vestigingsadres